Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Daňový úrad v Prešove je už iba jeden, klientov vybavia v novom klientskom centreVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Daňový úrad v Prešove je už iba jeden, klientov vybavia v novom klientskom centre
Miesto natočenia:Prešov
Dátum natočenia:Piatok 13. januára 2012 00:00
Dátum vydania:Nedeľa 15. januára 2012 10:10
Popis videa:Prešovskí daňovníci si od januára vybavia svoju agentu pod jednou strechou, v novom klientskom centre na Hviezdoslavovej ulici. Po zlúčení dvoch daňových úradov Prešov I. a Prešov II. vznikla jedna organizačná zložka Daňový úrad Prešov, pod ktorý patrí šesť pobočiek a šesť kontaktných miest v kraji, čím sa zachovala organizačná štruktúra pôvodných daňových úradov. Navyše, reforma umožňuje klientom vybaviť si svoje záležitosti v rámci kraja na ktoromkoľvek pracovisku daňového úradu, hoci majú trvalé bydlisko v inom okrese. Ako informoval riaditeľ Daňového úradu Prešov Ladislav Babica, môžu tak urobiť aj v prešovskej klientskej zóne, kde denne vybavia okolo 500 klientov. Daňovníci si tu môžu vybaviť všetky podania dokumentov, registrácie, potvrdenia a celú ďalšiu agendu. K dispozícii im je denne 12 pracovníkov – správcov. Stránkové dni rozšírili na každý pracovný deň v týždni, klientov vybavia aj počas obeda. Úradné hodiny stanovili od 9:00 do 17:00, v piatok pracujú v kratšom režime do 14:00. Do priestorov klientskej zóny je bezbariérový prístup.
Súbor a veľkosť:MP4 - 16.76MB
Autor videa:Kvetoslava Mudríková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.