Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Dar pre zdravotne postihnutú tanečníčkuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Dar pre zdravotne postihnutú tanečníčku
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Pondelok 30. marca 2009 20:00
Dátum vydania:Utorok 31. marca 2009 13:58
Popis videa:V Slovenskom národnom divadle sa stretli najlepší zdravotne postihnutí športovci za roky 2006 až 2008 v rámci galavečeru Prišiel náš čas stať sa legendou. Okrem samotného odovzdávania cien, si návštevníci mohli prezrieť aj vernisáž fotografií Romana Benického Paralympijské víťazstvá a emócie spojenú s prezentáciou knižnej publikácie PH 2008 Peking. Iveta Radičová splnila sen zdravotene postihnutej Márii Gazdíkovej osobným darom- tanečným vozíkom - ktorý malej tanečníčke kúpila z vlastných prostriedkov.
Súbor a veľkosť:WMV - 46.63MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.