Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Demonštrácia proti vedeniu radnice v KyjeveVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Demonštrácia proti vedeniu radnice v Kyjeve
Miesto natočenia:Ukrajina
Dátum natočenia:Štvrtok 26. marca 2009 20:00
Dátum vydania:Štvrtok 26. marca 2009 20:45
Popis videa:Tisíce ukrajinských šoférov autobusov, zdravotníckych pracovníkov a študentov zablokovali kľúčové cesty v Kyjeve na protest proti zvyšovaniu licenčných poplatkov a údajne represívnym nariadeniam zo strany radnice. Vyše 700 autobusov v súkromnom vlastníctve vodiči zaparkovali na kyjevskej hlavnej dopravnej tepne Chreščatyk, čím spôsobili až hodinové meškanie spojov. Dav nesúci transparenty pravicových aj ľavicových strán tvorilo viac ako 3000 účastníkov.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.19MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.