Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Demonštranti v Moldavsku plienili parlamentVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Demonštranti v Moldavsku plienili parlament
Miesto natočenia:Moldavsko
Dátum natočenia:Streda 8. apríla 2009 09:00
Dátum vydania:Streda 8. apríla 2009 09:59
Popis videa:V moldavskej metropole Kišinev došlo k eskalácii násilia. Mohutné demonštrácie začali po ohlásení výsledkov parlamentných volieb, v ktorých zvíťazili komunisti. Rozvášnený dav dokonca vtrhol do budovy parlamentu, ktorú doslova vyplienil. Komunisti označili nepokoje za pokus o štátny prevrat. Moldavský prezident Vladimir Voronin na mimoriadnom zasadnutí vlády vyzval na ukončenie násilností.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.24MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.