Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

DEŇ NARCISOV: Ku kampani sa pridávajú aj súťažiace v Miss SlovenskoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:DEŇ NARCISOV: Ku kampani sa pridávajú aj súťažiace v Miss Slovensko
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Streda 7. apríla 2010 15:30
Dátum vydania:Streda 7. apríla 2010 17:50
Popis videa:Žlté narcisy zaplavia slovenské obce a mestá v piatok 16. apríla. Jediná verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine sa bude konať po štrnásty raz. Kvietok jari na Deň narcisov už tradične symbolizuje spolupatričnosť a podporu onkologickým pacientom. Mottom tohtoročnej kampane je „Narcis opäť spojí všetkých, ktorí sa rozhodnú pomôcť“. Na príspevok v jednodňovej zbierke vyzve darcov v kampani Mona Lisa s pripnutým narcisom a sloganom „V umení pomáhať je najväčšia ľudská sila“. Do tohto ročníka sa zapájajú dobrovoľníci, ktorých zastrešuje 628 spoluorganizátorov - materské, základné, stredné školy či skautské oddiely. Dobrovoľníci Ligy proti rakovine musia mať povinné označenie umelým narcisom, ukončeným žetónom do nákupného vozíka s logom a názvom Ligy proti rakovine, so slovným označením Deň narcisov 2010 a číslom dobrovoľníka. Druhým identifikačným znakom je papierová pokladnička potlačená motívom hlavného vizuálu, logom Ligy proti rakovine a dátumom 16. apríla 2010 Deň narcisov. Tento rok sa ku kampani pridávajú aj súťažiace v Miss Slovensko. Darcovia tak môžu dostať kvietok aj od jednej z finalistiek.
Súbor a veľkosť:WMV - 34.18MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.