Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Deň narcisov neobišiel ani parlamentVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Deň narcisov neobišiel ani parlament
Miesto natočenia:Bratislava-NR SR
Dátum natočenia:Piatok 17. apríla 2009 10:00
Dátum vydania:Piatok 17. apríla 2009 12:10
Popis videa:Dnes, piatok 17. apríla, vyšli do ulíc dobrovoľníci z Ligy proti rakovine, aby vám ponúkli žltý narcis. "Narcis len v tento jediný deň vystupuje v úlohe symbolu nádeje, spolupatričnosti a pomoci všetkým, ktorí bojujú s rakovinou. Každý, kto si ho pripne, prejaví svoju solidaritu a morálnu podporu s odkazom pre chorých, že je okolo nich veľa ľudí, ktorí na nich myslia a pomôžu ako môžu," informovala projektová manažérka Ligy proti rakovine Martina Myjavcová. Dobrovoľníci navštívili aj Národnú radu Slovenskej republiky, aby ponúkli narcis jej poslancom a zamestnancom.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.82MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.