Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Diskusia Slovensko v Európe, Európa v kríze na veľtrhu Job ExpoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Diskusia Slovensko v Európe, Európa v kríze na veľtrhu Job Expo
Miesto natočenia:Nitra
Dátum natočenia:Štvrtok 29. apríla 2010 12:00
Dátum vydania:Štvrtok 29. apríla 2010 15:36
Popis videa:Hospodárska kríza, situácia na trhu práce a budúce smerovanie Slovenska boli témou diskusie Slovensko v Európe, Európa v kríze na prvom Veľtrhu práce - Job Expo 2010 v Nitre. Hovorilo sa aj o finančnej pomoci pre Grécko, ktorú treba podľa štátneho tajomníka rezortu financií Františka Palka vnímať ako investíciu do budúcnosti eurozóny. "Nechceme, aby trhy ovládli špekulanti," uviedol Palko. Podľa neho treba Grécku pomôcť z dôvodu upevnenia spoločnej európskej meny. Po pomoci by malo mať Grécko podľa Palka "novú tvár". Job Expo je najväčším veľtrhom pracovných príležitostí na Slovensku. Organizuje ho Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny. Na výstavnej ploche 8 000 metrov štvorcových sa stretli zamestnávatelia zo Slovenska a zahraničia, firmy vzdelávania pre trh práce a kariérneho poradenstva, súkromné agentúry zamestnávania, partneri siete EURES a európske inštitúcie poskytujúce občanom poradenstvo a pomoc od štúdia po nájdenie práce.
Súbor a veľkosť:WMV - 6.06MB
Autor videa:Mária Pietová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.