Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Divadlo Aréna sa v pondelok premení na festival Nová drámaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Divadlo Aréna sa v pondelok premení na festival Nová dráma
Miesto natočenia:BA - Divadelný ústav, Jakubovo nám.
Dátum natočenia:Utorok 5. mája 2009 10:00
Dátum vydania:Utorok 5. mája 2009 13:50
Popis videa:Desiatku súčasných hier z produkcie domácich i zahraničných divadiel, prednášky, výstavy a inscenované čítania ponúkne od 11. do 16. mája festival Nová dráma / New Drama. Bratislava privíta zahraničných hostí z Ruska, Fínska, USA, Veľkej Británie, Srbska, Maďarska, Rakúska a Česka. Po piatich rokoch kočovania bude mať hlavný program podujatia stabilné dejisko v Divadle Aréna. \"My herci milujeme Čechova a Shakespaera, ale pociťujeme veľký hlad po súčasných drámach - či už našich alebo zahraničných. Je úžasné, že sa to tento rok bude diať pod jednou strechou,\" povedala na dnešnej tlačovej besede čestná riaditeľka Novej drámy Zuzana Kronerová.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.57MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.