Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Dnes je posledný deň na podanie daňového priznaniaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Dnes je posledný deň na podanie daňového priznania
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Utorok 31. marca 2009 11:30
Dátum vydania:Utorok 31. marca 2009 12:51
Popis videa:Ani tento rok sa pošty a daňové úrady nevyhli návalu daňovníkov, ktorí podávajú daňové priznanie na poslednú chvíľu. Dva dni pred uplynutím lehoty na podanie daňového priznania za minulý rok si totiž túto povinnosť nesplnila takmer polovica daňovníkov. Podľa údajov Daňového riaditeľstva (DR) SR k piatku minulého týždňa podalo daňové priznanie zatiaľ 54 % daňovníkov z minuloročného počtu. Celkovo tak daňové úrady v závere minulého týždňa evidovali 543 115 podaných daňových priznaní. V minulom roku pritom takmer polovica daňovníkov podala daňové priznanie v posledný možný deň. Daňové úrady upravili svoje stránkové dni a otváracie hodiny podľa ich individuálnych potrieb. Konkrétne stránkové dni ako aj predĺžené otváracie hodiny úradov je možné nájsť na stránke daňového riaditeľstva www.drsr.sk. Slovenská pošta predĺži v posledný marcový deň otváracie hodiny na svojich 108 pracoviskách, o ktorých taktiež informuje sa svojej stránke www.posta.sk.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.74MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.