Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

Do Dňa narcisov sa zapojilo 15 453 dobrovoľníkovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Do Dňa narcisov sa zapojilo 15 453 dobrovoľníkov
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Piatok 17. apríla 2009 10:00
Dátum vydania:Piatok 17. apríla 2009 12:48
Popis videa:Do dnešného Dňa narcisov sa zapojilo 630 subjektov z celého Slovenska, v ktorých je združených 15 453 dobrovoľníkov. Dobrovoľníci majú na krku modrú šnúrku so žltým nápisom Deň narcisov 2009 zakončenú veľkým žltým narcisom a vizitkou s číslom dobrovoľníka. Ponúkajú symbol zbierky - žltý kvet narcisu - za akýkoľvek dobrovoľný príspevok. Počas 13. ročníka verejno-prospešnej finančnej zbierky Liga proti rakovine rozdá nielen narcisy, ale aj tisícky informačných letákov. Upozorňujú na potrebu prevencie, včasnej diagnostiky a faktory rizikové pre vznik rakoviny - obezitu, nedostatok pohybu, fajčenie či zlú životosprávu. Okrem dnešnej zbierky do pokladničiek dobrovoľníkov možno Deň narcisov podporiť ešte celý týždeň, teda do 24. apríla zaslaním ľubovoľnej SMS na číslo 848 v hodnote jedného eura. Peniaze sa tiež dajú poslať na účet zbierky 2629740400/1100, otvorený špeciálne len na zbierku.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.51MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.