Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Do Gašparovičovej centrály nevpustili niektorých novinárovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Do Gašparovičovej centrály nevpustili niektorých novinárov
Miesto natočenia:Limbach
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 22:30
Dátum vydania:Sobota 4. apríla 2009 23:43
Popis videa:Do volebnej centrály Ivana Gašparoviča v Limbachu dnes nepustili novinárov z týždenníka Týždeň a denníka Nový čas. Ako uviedol pre agentúru SITA hovorca prezidenta SR Marek Trubač, niektoré médiá na dnešnú volebnú noc nedostali akreditáciu, pretože podľa neho "dlhodobo zámerne klamú, porušujú novinársku etiku a Tlačový zákon". Jaroslav Daniška z Týždňa vyzval novinárov, aby niečo podnikli a pomohli sa jemu a ďalším novinárom dostať do hotela. Jeho výzva však zostala bez odozvy. Trubač Daniškovi to, že ho nevpustili do hotela zdôvodnil tým, že ide o súkromnú akciu. „Dôvodom je to, že Týždeň hrubo osošuje prezidenta,“ povedal Trubač s tým, že kritizoval obálku tohto týždenníka.
Súbor a veľkosť:WMV - 10.89MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.