Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Dôvera v slovenskú ekonomiku lepšia už jedenásty mesiac po sebeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Dôvera v slovenskú ekonomiku lepšia už jedenásty mesiac po sebe
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 29. apríla 2010 17:00
Dátum vydania:Štvrtok 29. apríla 2010 17:54
Popis videa:Dnes sme si už jedenásty mesiac po sebe mohli vypočuť správu o väčšej dôvere či lepšej nálade v našej ekonomike. Podľa štatistického úradu totiž indikátor ekonomického sentimentu dosiahol v apríli úroveň 90,3 percentuálnych bodov. Inými slovami, či už výrobcovia, stavbári, obchodníci, poskytovatelia služieb alebo bežní spotrebitelia, všetci dovedna veria slovenskej ekonomike už takmer rok stále o čosi viac. Avšak v porovnaní s tým ako verili napríklad pred krízou je to ešte naďalej menej asi o osem percentuálnych bodov.
Súbor a veľkosť:WMV - 31.33MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.