Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

DUBOVCOVÁ: Vyhlasuje vojnu formalizmu v kancelárii ombudsmanaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:DUBOVCOVÁ: Vyhlasuje vojnu formalizmu v kancelárii ombudsmana
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 13. apríla 2012 11:20
Dátum vydania:Piatok 13. apríla 2012 13:06
Popis videa:Nová ombudsmanka Jana Dubovcová vyhlasuje vojnu formalizmu. Ako povedala dnes verejná ochrankyňa práv na tlačovej besede, vyhlasuje vojnu formalizmu, lebo mnohé prijaté opatrenia v Kancelárii verejného ochrancu práv boli prijaté len preto, aby boli prijaté a nie preto, aby mali vplyv na budúce fungovanie. Vojna formalizmu je jednou z priorít Dubovcovej vo funkcii. Už si vyžiadala od zamestnancov kancelárie spisy a dohodla sa s nimi, že budú pristupovať k podnetom menej formálne.
Súbor a veľkosť:MP4 - 17.16MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.