Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Ďurkovský žiada okamžité zastavenie búrania PKOVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Ďurkovský žiada okamžité zastavenie búrania PKO
Miesto natočenia:Bratislava-Primaciálny palác
Dátum natočenia:Streda 15. apríla 2009 11:30
Dátum vydania:Streda 15. apríla 2009 13:02
Popis videa:Primátor Bratislavy Andrej Ďurkovský od investorskej spoločnosti Henbury Development požaduje okamžité zastavenie akýchkoľvek prác spojených s búraním budovy bratislavského Parku kultúry a oddychu (PKO), navrátenie poškodenej časti budovy do pôvodného stavu a odstránenie plota z pozemkov okolo PKO. Ako na dnešnom brífingu uviedol viditeľne rozhorčený primátor, v prípade nesplnenia týchto podmienok budú voči investorovi vyvodené patričné dôsledky. Naznačil, že prípadné reštrikčné opatrenia by sa nemuseli týkať len tohto investora. Ďurkovský zdôraznil, že toto je stanovisko primátora, v prípade potreby požiada o podporu aj mesto.
Súbor a veľkosť:WMV - 29.14MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.