Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Dvojité občianstvo je podľa SaS cynickou hrou premiérov SR a MRVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Dvojité občianstvo je podľa SaS cynickou hrou premiérov SR a MR
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 17. mája 2010 10:30
Dátum vydania:Pondelok 17. mája 2010 12:07
Popis videa:"Je to cynická hra, ktorú hrajú s obyvateľmi oboch krajín, teda nami všetkými. Pointa je tá, že každý zakrýva svoje, predovšetkým, ekonomické problémy," povedal v súvislosti s dvojakým občianstvom jeden z volebných lídrov SaS Daniel Krajcer. "Slovenský premiér sa s obrovskou vervou pustil do kvázi riešenia otázky dvojitého občianstva s jediným zámerom, aby nedajbože nemusel vysvetľovať našim občanom, prečo sa každý Slovák musí zložiť po 150 eur na nezmyselný grécky socialistický experiment," dodal Krajcer.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.48MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.