Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Dzurinda a Radičová zrejme zvedú súboj o volebného lídraVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Dzurinda a Radičová zrejme zvedú súboj o volebného lídra
Miesto natočenia:BA-Ružinov
Dátum natočenia:Utorok 7. apríla 2009 16:00
Dátum vydania:Utorok 7. apríla 2009 18:36
Popis videa:Predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda a podpredsedníčka strany Iveta Radičová pravdepodobne zvedú v júni súboj o post volebného lídra najsilnejšej opozičnej strany pre budúcoročné parlamentné voľby. Dzurinda dnes na tlačovej besede po rokovaní prezídia novinárov informoval, že na rokovaní tohto straníckeho rokovania oznámil využiť právo predsedu strany a automaticky kandidovať na lídra v primárnych voľbách. "Budem sa uchádzať o pozíciu lídra," uviedol. O túto pozíciu má po veľkej podpore v prezidentských voľbách záujem aj Radičová. "Ak príde podnet od členov alebo regionálnych zväzov, pôjdem do súťaže. Som pripravená," vyhlásila. Na primárnych voľbách sa môže zúčastniť ten člen SDKÚ-DS, ktorého navrhne minimálne jeden regionálny zväz alebo 300 členov strany. O vypísaní primárok na jún rozhodne prezídium o dva týždne.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.55MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.