Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Dzurinda: Chýba tu politický dialóg, pán prezident skôr neexistuje ako existujeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Dzurinda: Chýba tu politický dialóg, pán prezident skôr neexistuje ako existuje
Miesto natočenia:Bratislava-Hotel Bratislava
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 23:30
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 00:26
Popis videa:Výhra Ivety Radičovej by ozdravila politiku, tvrdí predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda. „Chýba tu politický dialóg, pán prezident skôr neexistuje ako existuje, vyhýba sa tomu, aby niekedy povedal jasné slovo,“ povedal novinárom Dzurinda. Nevie, komu mohla pomôcť prípadná vyššia volebná účasť. Či výsledok bude tesný, nechce odhadovať. „Nemám šajn,“ dodal. Pred druhým kolom vraj neuzavrel žiadnu stávku. „Netipujem, ani sa nestaviam.“ Podľa Dzurindu SDKÚ-DS urobila všetko preto, aby sa Radičová stala prezidentkou.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.14MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.