Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

DZURINDA: Nech Pán Boh pomáha SDKÚ-DS na cesteVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:DZURINDA: Nech Pán Boh pomáha SDKÚ-DS na ceste
Miesto natočenia:Zvolen, SR
Dátum natočenia:Sobota 19. mája 2012 10:40
Dátum vydania:Sobota 19. mája 2012 11:49
Popis videa:Odstupujúci predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda zaželal svojej strane, aby zostala stranou, ktorá má čo povedať k veľkým témam, ktorá dokáže robiť zásadné zmeny a dosiahnuť veľké veci. „Nech nám na tejto ceste Pán Boh pomáha,“ rozlúčil sa v prejave Dzurinda so spolustraníkmi. Dzurinda vie, že čas, v ktorom odchádza, nie je jednoduchý, je podľa neho zložitý, ale nie je beznádejný. „Neprimeraným pesimistom chcem povedať, že zo šiestich percent sa dá odraziť k 20-tim percentám. Miloš Zeman preberal stranu, keď mala štyri a vo voľbách mala 27 percent,“ povedal. Priveľkým optimistom odkázal, že zo šiestich percent sa dá odraziť aj k trom percentám a nižšie.
Súbor a veľkosť:MP4 - 48.22MB
Autor videa:Peter Chlebana
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.