Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

DZURINDA: Teším sa, že EÚ bude mať prvú hviezdu na BalkáneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:DZURINDA: Teším sa, že EÚ bude mať prvú hviezdu na Balkáne
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 28. júna 2013 10:40
Dátum vydania:Piatok 28. júna 2013 12:40
Popis videa:Dvojnásobný expremiér a bývalý minister zahraničných vecí Mikuláš Dzurinda sa teší a gratuluje Chorvátsku, ktoré sa v pondelok 1. júla stane 28. členskou krajinou Európskej únie (EÚ). "Európska únia má na Balkáne takto svoju prvú zástavu. Teším sa z toho, pretože na summite únie pred necelými desiatimi rokmi to bolo práve Slovensko, ktoré s podporou niektorých iných krajín presadilo pozvanie pre Chorvátsko začať prístupové rokovania," uviedol dnes pre médiá Dzurinda.
Súbor a veľkosť:MP4 - 22.99MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.