Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

EKONOMIKA: Miera evidovanej nezamestnanosti v marci nepatrne kleslaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:EKONOMIKA: Miera evidovanej nezamestnanosti v marci nepatrne klesla
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Utorok 20. apríla 2010 15:30
Dátum vydania:Utorok 20. apríla 2010 16:49
Popis videa:Evidovaná nezamestnanosť v marci po niekoľkých mesiacoch mierne poklesla na úroveň 12,88 %. V porovnaní s februárom si tak polepšila o 0,09 % a dostala sa tak na približne januárovú úroveň. V porovnaní s marcom 2009 prišlo k nárastu miery o 2,55 %, v porovnaní s obdobím pred krízou o viac ako päť a pol percenta. Aj napriek medzimesačnému zlepšeniu zatiaľ zostávame opatrní v tom, či ide o bod zlomu. Výkyvy tohto typu totiž boli niekoľkokrát zaznamenané aj počas uplynulého "roku krízy" - uviedla Eva Sadovská, analytička Poštovej banky.
Súbor a veľkosť:WMV - 36.73MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.