Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

EKONOMIKA: Nový minister hospodárstva má podporu zamestnávateľovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:EKONOMIKA: Nový minister hospodárstva má podporu zamestnávateľov
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 10. apríla 2012 13:00
Dátum vydania:Utorok 10. apríla 2012 15:08
Popis videa:Prvá téma, o ktorej nový minister diskutoval so zástupcami zamestnávateľských združení, bolo programové vyhlásenie vlády ako aj príprava konkrétnych krokov rezortu. "Budeme pripravovať a presadzovať také princípy a riešenia, ktoré pomôžu slovenskému podnikateľskému prostrediu a tiež obhajovať a rozvíjať také opatrenia, ktoré presadzovali moji predchodcovia, ako aj ja ako prezident AZZZ,“ uviedol Malatinský. V prípade rokovaní o Zákonníku práce Malatinský pripustil, že bude zastupovať skôr záujmy zamestnávateľov. "Prichádzam z prostredia, ktoré nie je politické, a ja budem zastávať v prerokovávaní Zákonníka práce viac menej zamestnávateľské názory," konštatoval Malatinský.
Súbor a veľkosť:MP4 - 16.74MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.