Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

EKONOMIKA: Podvodníci vybrali v mene MH od investorov vyše 4 mil. eurVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:EKONOMIKA: Podvodníci vybrali v mene MH od investorov vyše 4 mil. eur
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 26. marca 2012 10:40
Dátum vydania:Pondelok 26. marca 2012 12:04
Popis videa:Skupina podvodníkov vybrala v mene Ministerstva hospodárstva SR (MH) od investorov vyše štyri milióny eur. Ako informoval na pondelňajšej tlačovej besede minister hospodárstva Juraj Miškov, podvodníci oklamali osem rakúskych investorov, ktorí sa chceli na Slovensku zúčastniť projektov na zatepľovanie budov. “Rezort hospodárstva pritom nemá s projektmi tohto druhu nič spoločného,“ zdôraznil Miškov, ktorý vyzval investorov na opatrnosť. “Vyzývam podnikateľov k maximálnej opatrnosti pri komunikácii s rôznymi takzvanými expertmi,“ dodal minister.
Súbor a veľkosť:MP4 - 18.98MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.