Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

EKONOMIKA: Priemyselníci vyrobili vo februári viac ako vlani, stavbári menejVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:EKONOMIKA: Priemyselníci vyrobili vo februári viac ako vlani, stavbári menej
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Piatok 9. apríla 2010 14:30
Dátum vydania:Piatok 9. apríla 2010 16:19
Popis videa:Februárový rast priemyselnej produkcie o viac ako 20% je najrýchlejším rastom od novembra 2007. Pod vyše dvojročné maximum rastu priemyselnej výroby sa podpísala hlavne báza z minulého roka. Pod februárový výsledok sa podpísal predovšetkým nárast produkcie v automobilovom, strojárskom, textilnom a elektronickom priemysle. Stavbárom sa vo februári veľmi nedarilo. Ich produkcia medziročne klesla takmer o pätinu.
Súbor a veľkosť:WMV - 43.7MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.