Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

EKONOMIKA: Vlaňajší deficit horší ako očakávaných - 6,3 % z HDPVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:EKONOMIKA: Vlaňajší deficit horší ako očakávaných - 6,3 % z HDP
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Štvrtok 22. apríla 2010 15:30
Dátum vydania:Štvrtok 22. apríla 2010 16:28
Popis videa:Deficit verejných financií na Slovensku podľa predbežných výsledkov Eurostatu dosiahol - 6,8 % z HDP. Odhad prezentovaný rezortom financií na úrovni - 6,3 % HDP zostal teda nenaplnený. Výrazné prekvapenie sa ale nekoná. Slovstat totiž už niekoľko dní zverejňoval čísla, ktorých prepočtom mal byť deficit vyšší asi o pol percenta. Trojpercentnú maastrichtskú hranicu sme tak nedodržali ani náhodou.
Súbor a veľkosť:WMV - 45.83MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.