Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Ekosystémy pre slovenské start-upyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Ekosystémy pre slovenské start-upy
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Štvrtok 21. mája 2015 20:00
Dátum vydania:Štvrtok 21. mája 2015 20:10
Popis videa:Ekonomickému rozvoju Slovenska má napomôcť aj nová koncepcia vlády na podporu start-upov, ktorá zlepší podmienky a poskytne podporné opatrenia v začiatočnej fáze podnikania. Na jej tvorbe sa podieľali aj zástupcovia z prostredia start-upov, ktorí do nej aplikovali skúsenosti z praxe."Medzi konkrétne opatrenia podporujúce rozvoj start-upov patrí odpustenie daňovej licencie, zavedenie zmien pri registrácii DPH, možnosť založenia jednoduchej akciovej spoločnosti, zavedenie start-up víz, či udeľovanie grantov pre vysokoškolákov”, prezentoval na ITAPA štátny tajomník MF SR Vazil Hudák.
Súbor a veľkosť:MP4 - 22.6MB
Autor videa:Ľudovít Vaniher
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.