Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

EMÚ proces pomoci Grécku priliš dobre nezvládlaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:EMÚ proces pomoci Grécku priliš dobre nezvládla
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 29. apríla 2010 19:00
Dátum vydania:Štvrtok 29. apríla 2010 19:12
Popis videa:"Celý proces pomoci Grécku nebol z pohľadu Európskej menovej únie (EMÚ) príliš dobre zvládnutý. Pýcha nedovolila nechať Medzinárodnému menovému fondu (MMF) robiť si svoju prácu, no teraz dlho rodiace sa riešenie paradoxne kombinuje nevýhody oboch prístupov – vyššie úroky na pôžičky z EMÚ ako z MMF, nejasné rozdelenie kompetencií medzi oboma inštitúciami, nacionalistické pnutie v EÚ a zároveň prítomnosť stigmy, ktorú so sebou pomoc MMF prináša," uviedol pre agentúru SITA analytik INESS Juraj Karpiš.
Súbor a veľkosť:WMV - 27.13MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.