Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ENERGETIKA: Rusko podá sťažnosť voči vzneseniu obvinenia z podvoduVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ENERGETIKA: Rusko podá sťažnosť voči vzneseniu obvinenia z podvodu
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Pondelok 19. marca 2012 10:45
Dátum vydania:Pondelok 19. marca 2012 11:58
Popis videa:Bývalý minister hospodárstva Pavol Rusko podá sťažnosť voči vzneseniu obvinenia pre trestný čin podvodu. Zároveň vyzval Špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika, aby sa "osobne pozrel na túto nespravodlivosť a zasiahol". Rusko je od minulého týždňa obvinený z trestného činu podvodu. Poznamenal, že do dnešného dňa v predmetnej veci nebol vypočutý. "Ja odmietam brať zodpovednosť a byť postihovaný za to, že niekto chce mať najviac krúžkov či byť niekde niečoho predsedom," dodal.
Súbor a veľkosť:MP4 - 16.65MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.