Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Fenomén šrotovného zaujal aj plynárovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Fenomén šrotovného zaujal aj plynárov
Miesto natočenia:Bratislava-SPP
Dátum natočenia:Utorok 26. mája 2009 09:30
Dátum vydania:Utorok 26. mája 2009 10:33
Popis videa:Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) začne od júna tohto roka poskytovať šrotovné pri kúpe nového kondenzačného kotla na plyn. Ako uviedla na utorkovej tlačovej besede riaditeľka sekcie marketingu SPP Jiřina Repaská, na tento projekt je vyčlenených na tento rok 222,5 tis. eur. Hlavnou podmienkou poskytnutia šrotovného je ekologická likvidácia akéhokoľvek druhu starého vykurovacieho telesa a uvedenie nového kondenzačného kotla do prevádzky. Neinvestičný fond EkoFond, ktorý zriadil SPP, poskytne záujemcom šrotovné vo výške 25 až 30 % z ceny kotla. SPP poskytne príspevky pri kúpe dvoch typov zariadení, a to na kondenzačný kotol na zemný plyn s výkonom do 30 kilowattov (kW) a na kondenzačný kotol na zemný plyn s výkonom do 30 kW so solárnou zostavou. "V prvom prípade môže žiadateľ získať späť 25 % z ceny, maximálne však 650 eur. Príspevok na zostavy kotlov so solárnou zostavou poskytneme šrotovné až 30 % z ceny, maximálne však 1 200 eur," spresnila správkyňa EkoFondu Eva Guliková.
Súbor a veľkosť:WMV - 16.43MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.