Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Čo robia denníky Sme a Nový čas je morbídneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Čo robia denníky Sme a Nový čas je morbídne
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 17. mája 2010 13:30
Dátum vydania:Pondelok 17. mája 2010 14:58
Popis videa:"Ja nebudem komentovať tieto nezmysly a podvrhy. Je to úbohé, najmä vtedy, ak sa zneužíva mŕtvy človek. (...) Podávame žaloby, podávame trestné oznámenia, ale my sme už naučení od denníka Sme a Nového času, že sú v kŕčoch a toto budú vyrábať prakticky na každodennej báze," reagoval predseda vlády Robert Fico na medializované informácie, podľa ktorých si podnikatelia v roku 2002 kupovali miesta na kandidátke Smeru-SD a dohadovali si štátne zákazky za sponzoring kampane tejto strany. "Je to chrapúnstvo, svinstvo a špinavosť najhrubšieho zrna. Ale to je pre tieto denníky úplne typické," dodal Fico
Súbor a veľkosť:WMV - 22.71MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.