Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Dôkazy o lacných emisiách premiér nedostal, predaj nezrušíVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Dôkazy o lacných emisiách premiér nedostal, predaj nezruší
Miesto natočenia:SR - BA-Úrad vlády
Dátum natočenia:Pondelok 18. mája 2009 15:00
Dátum vydania:Pondelok 18. mája 2009 16:35
Popis videa:Premiér Robert Fico nebude požadovať zrušenie obchodu s emisnými kvótami oxidu uhličitého, ktoré vlani predalo ministerstvo životného prostredia americkej firme Interblue Group. Novinárov o tom informoval na tlačovej besede. Konštatoval, že nikto nereagoval na minulotýždňovú výzvu, aby mu médiá a opozícia do pondelka dodala dôkazy, že štát predal emisie lacnejšie než ich dokázali predať iné štáty.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.38MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.