Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Fico gratuloval Gašparovičovi a kritizoval médiá pre prezidentskú kampaňVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Fico gratuloval Gašparovičovi a kritizoval médiá pre prezidentskú kampaň
Miesto natočenia:Limbach
Dátum natočenia:Nedeľa 5. apríla 2009 01:00
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 01:08
Popis videa:Premiér Robert Fico kritizoval slovenských novinárov, najmä tlač, za všetky "špinavosti, klamstvá a obvinenia, ktoré nanášali na prezidenta Ivana Gašparoviča". Avizoval, že médiám sa bude venovať v pondelok na tlačovej besede. Zároveň uviedol, že v súčasnosti nezávidí Mikulášovi Dzurindovi, pretože na neho sa teraz obráti pozornosť novinárov. Podľa Fica keď niekto obetoval na kampaň "80 až 100 miliónov", tak chce vytlačiť Dzurindu z funkcie predsedu SDKÚ-DS.
Súbor a veľkosť:WMV - 42.5MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.