Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

FICO: Grécko by malo zostať v eurozóne, nie však za každú cenuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Grécko by malo zostať v eurozóne, nie však za každú cenu
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 14. júna 2012 12:30
Dátum vydania:Štvrtok 14. júna 2012 14:10
Popis videa:Podľa premiéra Roberta Fica v súčasnosti možno povedať, že zotrvanie Grécka v eurozóne má viac výhod ako nevýhod a eurozóna by mala urobiť všetko preto, aby Grécko zostalo jej súčasťou. Nie však za každú cenu. "Pokiaľ si Gréci nebudú plniť podmienky, ktoré sú nastavené v súvislosti s ozdravovaním verejných financií a nebudú plniť podmienky, ktoré súvisia s finančnou výpomocou, Slovensko sa pridá ku krajinám, ktoré budú žiadať vyradenie Grécka z eurozóny," konštatoval Fico.
Súbor a veľkosť:MP4 - 8.85MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.