Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Máme záujem na dobrých vzťahoch s akoukoľvek maďarskou vládouVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Máme záujem na dobrých vzťahoch s akoukoľvek maďarskou vládou
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 12. apríla 2010 12:00
Dátum vydania:Pondelok 12. apríla 2010 12:06
Popis videa:Slovensko má prirodzený záujem na permanentnom dialógu na všetkých úrovniach a dobrých vzťahoch s akoukoľvek vládou, ktorá vzíde z demokratických volieb v Maďarskej republike. "Som pripravený urobiť všetko preto, aby naša spolupráca bola s novou vládou v Maďarsku taká vecná a konštruktívna, ako bola moja spolupráca s odchádzajúcim premiérom Gordonom Bajnaiom," povedal predseda vlády Robert Fico počas Výročnej konferencie zahraničnej politiky Slovenskej republiky. Fico zopakoval, že s novým maďarským premiérom je pripravený stretnúť sa kdekoľvek a kedykoľvek a rokovať s ním o čomkoľvek, čo sa týka spoločných záujmov Slovenska a Maďarska. "Som pripravený stretnúť sa s predsedom novej maďarskej vlády ešte pred júnovými parlamentnými voľbami na Slovensku," dodal.
Súbor a veľkosť:WMV - 41.68MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.