Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Návrh opozície na jeho odvolanie pre SPP označil za absurdnýVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Návrh opozície na jeho odvolanie pre SPP označil za absurdný
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 13. septembra 2013 14:20
Dátum vydania:Piatok 13. septembra 2013 15:18
Popis videa:Premiér Robert Fico označil za absolútne absurdný návrh opozície na jeho odvolanie a teda pád jeho kabinetu, ktorý je motivovaný aktuálnou kauzou okolo SPP. „Tento návrh je v podstate absolútne absurdný, to môže urobiť len slovenská opozícia,“ povedal Fico na tlačovej konferencii. Opoziční poslanci podávajú tento návrh podľa Fica preto, že vláda chce chrániť domácnosti pred zvyšovaním cien plynu. Týmto argumentom zdôvodnil zámer vlády, prečo chce ovládnuť materskú SPP. „Moja vláda nedovolí zvyšovanie cien plynu pre domácnosti,“ opakoval.
Súbor a veľkosť:MP4 - 15.42MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.