Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Fico obvinil opozíciu z manipulácie, Štefanova a Chrbeta obhajovalVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Fico obvinil opozíciu z manipulácie, Štefanova a Chrbeta obhajoval
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Utorok 21. apríla 2009 16:00
Dátum vydania:Utorok 21. apríla 2009 18:07
Popis videa:Premiér Robert Fico dnes ostro obvinil opozíciu z hrubej manipulácie s informáciami. Reagoval tak na jej vyhlásenia o predaji emisných kvót, ktoré údajne vlani predalo ministerstvo životného prostredia v porovnaní s inými krajinami výrazne pod cenu. Postavil sa aj za nového ministra výstavby a regionálneho rozvoja Igora Štefanova, ktorý dnes pre sporný nástenkový tender bude v parlamente čeliť na mimoriadnej schôdzi odvolávaniu.
Súbor a veľkosť:WMV - 36.22MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.