Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Odchádzajúci ústavní činitelia majú dostať ponuku robiť pre štátVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Odchádzajúci ústavní činitelia majú dostať ponuku robiť pre štát
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Utorok 20. marca 2012 11:40
Dátum vydania:Utorok 20. marca 2012 12:38
Popis videa:Robert Fico, poverený zostavením novej vlády, chce nastaviť novú politickú kultúru tak, aby odchádzajúci prezident, predseda vlády a šéf parlamentu, ak bude končiť vo funkcii, dostal ponuku na profesionálnu robotu, ktorá sa týka štátu. „Títo ľudia by mohli svoje skúsenosti, známosti, zázemie využiť pre dobré meno Slovenska. Som za zavedenie takejto tradície. Urobím určite prvý krok, ale nebudem hovoriť o ničom konkrétnom. Záleží od toho človeka, či to prijme, alebo neprijme,“ povedal Fico novinárom.
Súbor a veľkosť:MP4 - 37.12MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.