Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Premiér rokoval so ZMOS o audite verejnej správyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Premiér rokoval so ZMOS o audite verejnej správy
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 18. apríla 2012 15:20
Dátum vydania:Streda 18. apríla 2012 16:53
Popis videa:Premiér Robert Fico rokoval s predstaviteľmi Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) o audite verejnej správy. "Mestá a obce predložili určité námety, ako postupovať pri tomto audite," povedal predseda vlády po rokovaní so zástupcami samosprávy. Vláda chce podľa neho auditovať kompetencie miest a obcí a ich financovanie. "Či je tam rovnováha alebo nie," povedal Fico. Rovnako bude podľa neho vláda postupovať aj pri audite vyšších územných celkov. "Poskytli sme Združeniu miest a obcí Slovenska aj základnú informáciu o tom, čo chceme robiť, pokiaľ ide o integráciu miestnej štátnej správy," informoval premiér. Záujmom vlády je podľa neho integrovať miestnu štátnu správu, čo má priniesť úspory pri využívaní nehnuteľností.
Súbor a veľkosť:MP4 - 21.52MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.