Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Premiér varuje pred pravicovou vládouVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Premiér varuje pred pravicovou vládou
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 20. apríla 2010 11:00
Dátum vydania:Utorok 20. apríla 2010 11:33
Popis videa:Predseda vlády Robert Fico dnes varoval pred možnou budúcou vládou zostavenou z piatich pravicových strán. "Sme racionálni politici a musíme pripustiť aj takúto alternatívu, že na základe určitých výsledkov dôjde k takémuto rozhodnutiu voličov," povedal Fico. Podľa jeho slov by však v tomto prípade Slovensku hrozila politická nestabilita. "Sú to politické strany, ktoré všetky prešli rozpadmi politických klubov, odchodom poslancov, nehovoriac o tom, že sú to politické strany, ktoré majú diametrálne odlišné postoje." Fico poznamenal, že jeho strana Smer-SD má záujem zostaviť po júnových parlamentných voľbách nový kabinet. "Máme ambíciu byť najúspešnejšími vo voľbách a súčasne zostaviť vládu so silným mandátom politického subjektu, ktorý reprezentujeme," dodal.
Súbor a veľkosť:WMV - 33.02MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.