Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Privatizácia strategických podnikov je vylúčenáVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Privatizácia strategických podnikov je vylúčená
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 27. apríla 2012 12:40
Dátum vydania:Piatok 27. apríla 2012 13:55
Popis videa:Premiér Robert Fico na tlačovej besede po rokovaní vlády zdôraznil, že jeho vláda nebude privatizovať strategické podniky. Treba však podľa neho rozlišovať medzi privatizáciou a privatizáciou. “Aby som bol presný. Napríklad predpokladáme, že na úrovni miestnej úrovni nájdeme veľké množstvo nehnuteľností, ktoré nebude štát potrebovať. Predaj prebytočného majetku, ale nepovažujeme za privatizáciu. Privatizáciu v tom zmysle, ako to robil pán Dzurinda a jeho ľudia vláda pod mojím vedením robiť nebude,“ zdôraznil Fico.
Súbor a veľkosť:MP4 - 9.42MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.