Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Smer chce bojovať proti zneužívaniu sociálneho štandarduVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Smer chce bojovať proti zneužívaniu sociálneho štandardu
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Utorok 6. apríla 2010 15:30
Dátum vydania:Utorok 6. apríla 2010 18:40
Popis videa:Smer sa v nasledujúcom volebnom období zaviaže aj k zachovaniu všetkých sociálnych výdobytkov zavedených za súčasnej vlády, „nech je kríza akákoľvek“. Smer-SD chce v budúcom volebnom období, ak sa dostane do vlády, „tvrdo zasiahnuť“ proti zneužívaniu sociálneho štandardu. „Navrhneme koaličným partnerom kategorické prepojenie vyplácania rodinných prídavkov a sociálnych dávok na splnenie konkrétnych povinností," vyhlásil predseda strany Robert Fico na programovej konferencii Smeru-SD v Bratislave. Rovnako zvážia, i keď je to „medzinárodne citlivá otázka“, uskutočnenie pilotných projektov internátneho ubytovania rómskych detí. Z vianočného príspevku by sa mal stať čiastočný trinásty dôchodok. „Keď sa bude Slovensku dariť, budeme môcť tento trinásty dôchodok postupne aj zvyšovať, aby sa približoval k úrovni priemerného dôchodku, ktorý dôchodca v danom období dostáva,“ uviedol.
Súbor a veľkosť:WMV - 31.02MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.