Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Smer-SD sa nepokúsi posilňovať právomoci prezidentaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Smer-SD sa nepokúsi posilňovať právomoci prezidenta
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Sobota 11. januára 2014 11:00
Dátum vydania:Sobota 11. januára 2014 12:06
Popis videa:Smer-SD sa podľa predsedu strany Roberta Fica sa nikdy nepokúsi posilňovať právomoci prezidenta. Ako povedal Fico dnes na tlačovej besede, Smer-SD neuvažuje o žiadnych zásahoch do ústavy. Nemá žiadny záujem zasahovať do postavenia prezidenta SR. „Nikdy sme nemali záujem a úmysel zaoberať sa právomocami prezidenta SR a predkladať akékoľvek zmeny ústavy. Právomoci sú dostatočné, dávajú prezidentovi pozíciu hlavy SR,“ povedal Fico s tým, že nepotrebujeme prezidenta so silnými právomocami, ale so silnou prirodzenou autoritou, ktorý zabezpečí riadny chod ústavných orgánov.
Súbor a veľkosť:MP4 - 23.7MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.