Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Sociálny štát nemôžu budovať jeho ignoranti a demolátoriVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Sociálny štát nemôžu budovať jeho ignoranti a demolátori
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Utorok 6. apríla 2010 15:30
Dátum vydania:Utorok 6. apríla 2010 17:52
Popis videa:Program Smeru, ktorý dnes delegáti budú schvaľovať, je postavený na troch pilieroch – sociálne trhové hospodárstvo a solidarita, silný efektívny štát, ochrana národných a štátnych záujmov SR. „Sociálny štát nemôžu budovať ignoranti a demolátori sociálneho štátu,“ vyhlásil Fico na margo predchádzajúcej garnitúry. Predseda Smeru-SD je presvedčený, že Slovensko po štvorročnom vládnutí odovzdávajú so sociálnym trhovým hospodárstvom a sociálnym štandardom zakotveným v rokoch 2006 až 2008, ktorý udržali aj počas krízy. Ako podotkol, na Slovensku sa za ich vlády obnovili kontrolné a regulačné úlohy štátu. Za jeden z najväčších úspechov označil to, že Slovensko má druhý najnižší dlh v eurozóne. „Odovzdávame Slovensko s reálnom možnosťou konsolidácie verejných financií už v roku 2010,“ vyhlásil.
Súbor a veľkosť:WMV - 31.29MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.