Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

FICO: V súvislosti s Gréckom sa pripravujeme aj na najkrajnejšie variantyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: V súvislosti s Gréckom sa pripravujeme aj na najkrajnejšie varianty
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 8. júna 2012 14:30
Dátum vydania:Nedeľa 10. júna 2012 09:00
Popis videa:Pre budúcnosť eurozóny budú nasledujúce dni rozhodujúce. Odpoveď dajú už budúcotýždňové voľby v Grécku, ktoré zrejme rozhodnú o budúcnosti Atén a účasti krajiny v menovej únii. Premiér Robert Fico pripustil, že vláda sa pripravuje na všetko, ako, však prezrádzať nechce. "Pripravujeme sa aj na najkrajnejšie varianty, ktoré prichádzajú do úvahy, ale nie sme tu od toho, aby sme šírili správy, ktoré majú znervózňovať slovenskú verejnosť,“ povedal v piatok Fico.
Súbor a veľkosť:MP4 - 20.86MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.