Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

FICO: Verí, že sa konflikt na Ukrajine bude riešiť chladnou hlavouVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Verí, že sa konflikt na Ukrajine bude riešiť chladnou hlavou
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 3. marca 2014 16:30
Dátum vydania:Pondelok 3. marca 2014 17:42
Popis videa:Predseda vlády Robert Fico označil dnešné stretnutie troch najvyšších ústavných predstaviteľov za koordinačné, aby boli všetci informovaní o podniknutých krokoch. Podľa neho postoj slovenskej vlády k situácii na Ukrajine je jasný. Zdôraznil, že pokiaľ niekto na území iného štátu vyvíja aktivitu ozbrojených síl bez medzinárodného mandátu, ide o porušenie medzinárodného práva. Fico však verí, že sa konflikt bude riešiť chladnou hlavou.
Súbor a veľkosť:MP4 - 19.06MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.