Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Vláda bude podporovať učňovské vzdelávanie a remesláVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Vláda bude podporovať učňovské vzdelávanie a remeslá
Miesto natočenia:RE-NR
Dátum natočenia:Piatok 27. apríla 2012 14:00
Dátum vydania:Piatok 27. apríla 2012 16:28
Popis videa:Vláda bude podporovať remeslá a stredné odborné vzdelávanie, ktoré bolo v posledných rokoch zaznávané. Povedal to dnes premiér Robert Fico pri svojej návšteve 19. ročníka medzinárodnej súťaže Murár 2012 na Strednej odbornej škole na Nábreží mládeže v Nitre. „Každý chce byť štylista, každý chce byť politológ, každý chce byť ja neviem čo, len chýba základné odborné vzdelanie, ktoré môžeme využiť v praxi,“ vyhlásil Fico. Ako ďalej pokračoval, víta iniciatívu nového ministra školstva Dušana Čaploviča, ktorý povedal, že prednosť musia dostať odborné školy. Podľa neho musí nastať lepšie prepojenie praxe so školami a školy musia prestať produkovať ľudí s takým vzdelaním, ktoré je v praxi nepoužiteľné. Dobrý remeselník je niekedy nad zlato, zdôraznil Fico.
Súbor a veľkosť:MP4 - 10.5MB
Autor videa:Mária Pietová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.