Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Zastal sa Pašku, po NR SR nemôže chodiť hociktoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Zastal sa Pašku, po NR SR nemôže chodiť hocikto
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 30. januára 2014 11:30
Dátum vydania:Štvrtok 30. januára 2014 13:05
Popis videa:O nových pravidlách práce novinárov v parlamente rozhodol predseda Národnej rady SR Pavol Paška (Smer-SD) a premiér Robert Fico toto jeho suverénne rozhodnutie rešpektuje. "Ak si dobre pamätám číslo, na národnej rade bolo akreditovaných 280 novinárov a toľko vás nie je. Nemôže len tak hocikto, kto má doma nejaký televízorik a malú kamerku, sa tváriť, že on bude teraz veľký novinár a bude chodiť po národnej rade," vyhlásil Fico na dnešnej tlačovej besede s tým, že nemá problém, keď do národnej rady majú prístup štandardné médiá, bulvár či televízie.
Súbor a veľkosť:MP4 - 12.75MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.