Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FICO: Zoznam s ľuďmi z kauzy emisií môže byť len nejaký blufVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FICO: Zoznam s ľuďmi z kauzy emisií môže byť len nejaký bluf
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 30. januára 2014 11:40
Dátum vydania:Štvrtok 30. januára 2014 13:47
Popis videa:Zoznam ľudí, ktorí si zisk z predaja emisií rozdelili, môže byť podľa premiéra Roberta Fica len nejaký bluf, vyhlásil to dnes na tlačovej besede. Opozícia ho žiada, aby zoznam zverejnil, no on nevie, odkiaľ vedia, že nejaký zoznam alebo mená má. "Ja do vyšetrovacích spisov nechodím a už som sa k tomu veľmi jasne vyjadril, čo sa dá zverejniť, nech sa zverejní," povedal a dodal, že s tým nemá vôbec žiadny problém. Fico vraj žiadny zoznam nevidel. "Tak dobre sa to počúva, teraz je tu niečo, tak to poďme zverejniť a keďže to náhodou neexistuje, tak bude opozícia vytvárať obraz, že sa niečo zakrýva," poznamenal.
Súbor a veľkosť:MP4 - 15.81MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.