Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Ficov sociálny štát je podľa SaS blud a klamstvoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Ficov sociálny štát je podľa SaS blud a klamstvo
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 17. mája 2010 10:30
Dátum vydania:Pondelok 17. mája 2010 11:44
Popis videa:Sociálny štát o ktorom hovorí premiér Robert Fico, a ktorý podľa jeho slov buduje strana Smer-SD na Slovensku, je blud a klamstvo. Myslí si to strana Sloboda a Solidarita (SaS). "Vláda Smeru, HZDS a SNS boli jednoducho štyri stratené roky. Namiesto toho, aby sa pokračovalo v reformách a namiesto toho, aby sa budovalo moderné Slovensko v strede Európy je všade kde sa pozriete pesimizmus, zlá nálada, ľudia sú znechutení, apatickí. Mladí ľudia odchádzajú do zahraničia, nevidia na Slovensku perspektívu," zdôraznil na pondelňajšej tlačovej besede podpredseda SaS Jozef Mihál.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.26MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.