Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

FIGEĽ: Očakával som, že KDH získa viacVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FIGEĽ: Očakával som, že KDH získa viac
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Sobota 24. marca 2012 17:15
Dátum vydania:Sobota 24. marca 2012 18:33
Popis videa:Predseda KDH Ján Figeľ bude na júnovom sneme opätovne kandidovať na najvyššiu stranícku funkciu. „Ja sa budem uchádzať o dôveru delegátov snemu KDH,“ povedal dnes na tlačovej besede po rokovaní Rady KDH v Bratislave Figeľ. Figeľ priznal, že v parlamentných voľbách, ktoré boli 10. marca očakával, že KDH získa viac. Na druhej strane však poukázal, že kresťanskí demokrati v porovnaní s minulými voľbami získali viac o jeden mandát a o približne 10 000 hlasov, pričom ostatné vládne strany klesli. „Sebadeštrukciou vlády prišlo k voľbám, ktoré dopadli najhoršie zo všetkých predčasných volieb.
Súbor a veľkosť:MP4 - 30.94MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.