Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

FILC: Hanlon ctí kvalitu nášho hokejaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:FILC: Hanlon ctí kvalitu nášho hokeja
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 24. marca 2010 14:00
Dátum vydania:Streda 24. marca 2010 15:46
Popis videa:Novým trénerom slovenskej hokejovej reprezentácie sa od 1. apríla stane Kanaďan Glen Hanlon. S predstaviteľmi Slovenského zväzu ľadového hokeja podpísal štvorročnú zmluvu na obdobie do skončenia zimných olympijských hier 2014 v Soči. Hanlon povedie Slovensko už na svetovom šampionáte 2010 v Nemecku. Odstupujúci tréner a viceprezident SZĽH Ján Filc vníma Hanlona ako človeka, ktorý vie, o čom hovorí. "On ctí kvalitu nášho hokeja a práce hráčov, ktorú odviedli. Myslím, že je to dobrý predpoklad, aby tie aktíva, ktoré máme v našom hokeji vedel zúročiť, a aby do nich priniesol nové obzory," dodal Filc
Súbor a veľkosť:WMV - 17.55MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.